Witam u HüBNER consulting & coaching 

 

 

"Najważniejsza relacja, jaką masz w swoim życiu, to ta z samym sobą.

I jak tylko ta się zgadza, możesz, nawet jeśli to jest ciężką pracą, sam projektować swoje życie."

 

(Diane von Furstenberg, ur. 1946 r. - belgijsko-amerykańska projektantka mody)

 

 

 

Katarzyna Anna Hübner, M.A. (Magister)

 
• Z wykształcenia i z zamiłowania jestem psychologiem i językoznawcą. 
• Od początku 2000 r. (z własną działalnością gospodarczą od 2007 r.) oferuję, tworzę i przeprowadzam konsultacje, coachingi, warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobowości, zasobów ludzkich,  organizacji i przedsiębiorstw dla przedsiebiorcow, kadr menedżerskich, pracowników i zespołów pracowniczych oraz klientów prywatnych. Pracuję w ujęciu systemowym, traktując organizacje, ich kulturę, technologię i zasoby ludzkie jako całość. Towarzyszę firmom przy restrukturyzacji, zmianach i kreowaniu kultury organizacyjnej i procesach integracyjnych. Poważanie i integracja różnorodnych kultur oraz wiedza o ich standardach i dynamikach (nie tylko w organizacjach i przedsiębiorstwach międzynarodowych) odgrywają ważną rolę w mojej pracy.
• Jestem certyfikowanym coachem biznesowym i mentalnym oraz doradcą z zakresu rozwoju organizacji i szkoleniowcem rozwoju osobowości, zasobów ludzkich i organizacji.
• Posiadam wieloletnie i bardzo szerokie doświadczenie na rynku polskim i międzynarodowym
• Pracuję w języku polskimniemieckim i angielskimpoza tym władam językiem hiszpańskim i rosyjskim.
• Urodziłam się w Polsce w okolicach Krakowa. W połowie lat 90-tych po ukończeniu dyplomowych studiów językowych w Cieszynie zdecydowałam się z czystej ciekawości i chęci dalszego poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego na kolejną przygodę w moim życiu i wyjazd za granicę z dala od bliskich i rodzinyUkończyłam studia magisterskie na renomonowanym uniwersytecie Monachium.
• Uwielbiam Kraków i Monachium, Beskidy i Alpy. Świetnie czuję się we Wrocławiuw Barcelonie oraz LizbonieObecnie mieszkam z mężem i synem w Hamburgu
• Lubię odpoczywać w górach i nad wodą. Świeżej energii dodają mi pływaniebieganiejogamedytacjagra w golfa i jazda na nartach. wolnym czasie dużo czytam i cieszę się każda wolną chwilą spędzoną z rodziną w domuw podróżach, na łonie naturyw teatrzeoperze czy na koncertach muzyki klasycznej.

 

Druckversion Druckversion | Sitemap
@ Katarzyna Anna Hübner 2004-2019